GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5726928
nr 572 6928
Stekfat
2st, 1800-tal, Kina, längd: 35+36
Kondition: 1st med lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 mars 2009
kl 18:41:29
850 kr
750 kr
850 kr
900 kr
950 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr